Balik Jesieni
2013-11-25

Pani Jesień przywitała wszystkich w czarownej sukience i kwiatowym wianku na głowie. Towarzyszyła też dzieciom recytującym piękne wiersze, po czym zaprosiła wszystkich do zabawy. Rozpoczął się jesienny bal na sto par! Tu i ówdzie tańczyły dziewczynki ubrane w kolorowe, strojne suknie i chłopcy odziani w koszule i eleganckie spodnie.
    Później roztańczeni goście przerwali zabawę, by przedstawić krótkie części artystyczne, przygotowane wcześniej. Odbyły się też punktowane konkursy (zagadki, wyklejanki, puzzle) i konkurencje zręcznościowe. Sędziowie skrupulatnie zliczali punkty i chcieli ogłosić zwycięzcę, ale poziom wiedzy i umiejętności wszystkich uczestników był tak wysoki i wyrównany, że komisja zrezygnowała z przyznawania kolejności miejsc.
    Wszyscy byli więc zwycięzcami i doskonale się bawili. Niestety, wszystko co dobre się kończy. Pani Jesień pożegnała gości i trzeba było wrócić na lekcje...

GALERIA: Balik jesieni

pobierz zdjęcie 5434.jpg.jpg